تبلیغات
صورتی - پنج توصیه آرنلد شوارتزنگر برای داشتن زندگی ای که میخواهید
صورتی
تو رو میکشم به آسمون دلهای عاشق
 

۱-خودتان باشید

من میدانم در دهه ی شصت آدم موفقی بودم و میدانم هدفم را به درستی انتخاب کردم. مردم فکر میکنند چنین تصمیمی گستاخانه است. من یقین دارم  “باور نداشتن خود” عبارتی نیست که من را تحت تاثیر قرار دهد و امیدوارم هیچ وقت من را تغییر ندهد.

ما همه یک قدرت درونی فوق العاده داریم. باید به این قدرت ایمان داشته باشیم. این واقعا یک نگرش برای پیروزیست. شما باید خود را پیروز به حساب بیاورید قبل از اینکه پیروز شوید. شما باید با سختی ها مبازره کنید تا پیروز شوید.

ذهن(یا منطق) یک محدودیت است، درحالی که میتواند این طور فکر کند که شما میتوانید کاری را انجام دهید. شما میتوانید ، به شرطی که صد در صد به آن یقین داشته باشید.

۲-مبارزه کردن و شکست را به عنوان چیزهای مثبت درنظر بگیرید

توانایی وقدرت را نمیتوان از پیروزی بدست آورد. مبارزه کردن با سختی ها نیروی مقاومت شما را دگرگون میکند. وقتی شما با سختی ها مقابله میکنید و سعی میکنید خود را نبازید..!!! به این میگویند توانایی.

۳-بیش از آنچه که باید تلاش کنید، سعی خود را بکنید

این، چیزیست که شما را در رقابت با دیگران پیروز میکند. چیزی که اکثر آدم ها در آن ضعیف هستند! بروید و دل را به دریا بزنید، اهمیت ندهید چه پیش خواهد آمد و چه سختی هایی خواهید کشید.

۴-ورزش کنید

ورزش، راه خروجی است برای انرژی های اضافی که با استرس ایجاد شده اند. پس حین اینکه ورزش میکنید و بدن خود را قوی میکنید، خود را از درون نیز بسازید.

۵-به دیگران کمک کنید.

به دیگران کمک کنید و مقداری از چیزهایی که بدست آورده اید را پس دهید. من تضمین میکنم خدمت به دیگران زندگی ها و دنیای اطراف شما را بهتر میکند . این بهترین هدیه است و میتواند به معنی این باشد که به زندگی مورد نظرتان رسیده اید، چون به حدی رسیده اید که میتوانید به دیگران کمک کنید.


منبع: پیچ گوشتی
طبقه بندی: متفرقه،  زندگی،  روانشناسی، 
برچسب ها: آرنلد شوارتزنگر، Arnold Schwarzenegger،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 بهمن 1389 توسط | نظرات ()
برای خواندن مطالب بیشتر به وبلاگ دیگر من مراجعه کنید :
www.dotnetdream.mihanblog.com
برای خواندن مطالب باز جدیدتر به وبلاگ جدید من مراجعه کنید :
www.dotnetboy.ir
درباره وبلاگ
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
»
پیوند ها
صفحات جانبی
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :